Главная
О Школе
Мероприятия
Истории успеха
Программы
Попечительский совет
Преподаватели
Контакты

calendar-ugsb.pngПриумножь свой бизнес
Истории успехов

Новости

13.08.15
Встреча выпускников

20.07.15
5 августа, 19:00, Camorra - встреча выпускников Украинской Высшей Школы Бизнеса

14.09.14
24 сентября - круглый стол "Как начать свой бизнес в Украине: от идеи до прибыли"

15.07.14
"Кризис - лучшее время для покупки бизнеса? Или для продажи?"- 31 июля, 18:30, встреча в Клубе инте

06.02.14
21-22 февраля. Построение результативной системы продаж: от А до Я

03.12.13
12 декабря, 19:00 - круглый стол для руководителей и владельцев "Бизнес-моделирование для выявления

Все новости   

Встреча выпускников

Новости школы

Теплый летний вечер. Уютная терраса стильного итальянского ресторана. Казалось бы "ничего не предвещало" ;) Но именно здесь в этот вечер собрались успешные, прогрессивные, амбициозные и целеустремленные предприниматели - выпускники Украинской Высшей Школы бизнеса. Люди, умеющие создавать бизнесы и добиваться результатов.

Ось і відбулось моє справжнє знайомство з Української Вищою Школою Бізнесу – перший мій захід – Зустріч Випускників. Більше 30 активних, успішних, прогресивних власників бізнесу зі своїми гостями зібралися в затишному італійському ресторані Camorra, засновницею якого є Валентина Мосейчук, також випускниця УВШБ.

Це підприємці з іншим підходом, вони відрізняються від більшості тих, яких я зустрічав раніше. Вони пашуть, а не «піаряться», тобто не розказують наскільки вони успішні та як круто мати свій бізнес. Вони прості, без зайвого пафосу та комплексів. Вони відкриті, завжди з легкістю йдуть на контакт та готові до співпраці. Вони цілеспрямовані, навіть якщо перший бізнес не вдався, вони рухаються далі та відкривають нові. Кожен з них розповів про свої можливості, сильні сторони та що зараз потрібно для подальшого розвитку його бізнесу. Найчастішими запитами були – пошук кваліфікованого персоналу та просування. Тож, якщо ви можете бути корисним нашим випускникам – пишіть, обговоримо можливі варіанти співпраці ;)

Ця зустріч принесла масу позитивних емоцій як самим випускникам, так і мені. Тож, я вірю в подальшу плідну та цікаву співпрацю з кожним із них.

Спасибо Валентине Мосийчук за

 

 

 

 

 

 

 

 
Get Adobe Flash player Клуб управленческих решений

Украинская Высшая Школа Бизнеса

 
E-mail:

info@ugsb.ua